דבר ראשת המועצה

תושבות ותושבים יקרים,

אני שמחה להציג בפניכם את פורטל החוגים של המועצה לשנת תשפ"ב. אחרי שנת קורונה אין דבר משמח יותר מלפתוח בשבילכם את ההרשמה עם מגוון חוגים חדשים וייחודים ביחד ולחוד, באולמות הספורט ובמגרשים בחוץ, לילדים, לנוער ולמבוגרים.

צוות אגף קהילה במועצה הביא לכם השנה מגוון של חוגים חדשים לכל הגילאים הפרוסים ברחבי המועצה. אחרי שנה של סגרים בבית, אנחנו שמחים להרחיב את אפשרויות הפעילויות לכל התושבים. לצד חוגי הספורט והיצירה ילדי המועצה והנוער יוכלו ליהנות השנה גם מחוג רולרבליידס, קיר טיפוס והגנה עצמית לנערות. תושבי הגיל השלישי, יוכל ליהנות מחוגים חדשים שהכנסנו ביניהם חוגי צורפות, סריגה, תיאטרון קהילתי ומפגשים בנושא אורח החיים לגיל השלישי.

צוות אגף קהילה שלנו הקדיש מחשבה רבה ביצירת הזדמנויות לילדים עם צרכים מיוחדים והשנה הרחבנו את רשימת החוגים והכנסנו בנוסף גם חוג אומנות, אילוף כלבים, סדנא מיומנות חברתית, חוג גינון, וטרינר צעיר,קיימות וטבע וחוגים מיוחדים בשיתוף חוות דני בסתריה.

בשנים האחרונות אנו פועלים רבות על מנת להרחיב את מגוון האירועים והפעילויות לשעות הפנאי לתושבים שלנו. וכמה כיף זה שאנחנו יכולים להציע לכל אחד מכם לקחת הפסקה מדי פעם, להקדיש זמן לתחביבים שלכם וליהנות מפעילויות קהילתיות במגוון תחומים.

אני מזמינה אתכם להיכנס לפורטל ולהתרשם. מאחלת לכם שנת פעילות לנפש ולגוף שתכניס לכולם שמחה וסיפוק ומלא אנרגיה.

שלכם

ראשת המועצה

רותם ידלין