דבר ראשת המועצה

תושבות ותושבים יקרים,

אני שמחה להציג בפניכם את פורטל החוגים של המועצה לשנת תשפ"א. צוות אגף הקהילה במועצה בנה תוכנית המשקפת בתוכה את הלך הרוח שלנו - קהילה למען קהילה, שמעניקה מגוון רחב של אפשרויות לצמוח, ללמוד, להתפתח וכמובן להנות.

נכון, הקורונה עדיין כאן איתנו, ומקשה עלינו לתכנן את העתיד הקרוב.
אבל כמו בשאר מחלקות המועצה, אנו מנסים לייצר שגרה לצד שמירה על ההנחיות. חשוב לנו להדגיש שהחוגים יתקיימו בהתאם להוראות משרד הבריאות ועל פי כל ההנחיות.

השנה מוצעים מספר חוגים חדשים, שאתם וילדכם תוכלו להנות מהם, בינהם רכיבה על סוסים, בייסבול-סופטבול, קרמיקה, עיצוב תלת מימד ועוד. חשוב לנו במועצה לתת לילדים אפשרויות העשרה לאחר שעות הלימודים. אין ספק שהחוגים מוסיפים לילדים שלנו כישורים חברתיים, יצירתיות, בטחון עצמי, יכולת חשיבה מחוץ לקופסא ועוד ערכים רבים לצד ההנאה הרבה שהם מפיקים.

אבל לא רק הילדים, גם האוכלוסייה הבוגרת שלנו מבקשת להרחיב אופקים, להתנסות בפעילויות ספורט, אומנות ומוזיקה ולהיות חלק מהקהילה. במיוחד בשבילכם הרחבנו השנה את חוגי ההעשרה גם למבוגרים שמוזמנים להצטרף למקהלה, ללהקת המחול, להתאמן בטניס שולחן, להתעמל ולחזק את השרירים, לשחק כדורגל או לתופף בלהקה כמו שתמיד חלמו.

צוות אגף הקהילה השקיע מחשבה רבה בבניית מכלול אפשרויות מגוון ויצירתי, ובראשו החוגים לילדים עם צרכים מיוחדים שמתרחבים השנה לבישול, פסיכודרמה, ספורט, רכיבת סוסים טיפולית וכלבנות.

אני מזמינה אתכם להיכנס לפורטל ולהתרשם מהשפע. מאחלת לכם שנת פעילות מלאה בלמידה, חשיבה מחוץ לקופסא, הנאה מרובה לצד חיבור לקהילה.

שלכם,

רותם  ידלין
ראשת המועצה