דלג לתוכן העמוד

הנהלת המועצה

רותם ידלין
ראשת המועצה
יהודה שנייויס
מ"מ וסגן ראשת המועצה ואחראי צמיחה כלכלית
כרמל טל
מנכ"לית המועצה וממונה על חוק חופש המידע

בשליחת מייל או פקס, מומלץ לוודא קבלה בטלפונים: 08-9274024, 050-9111964.
אופיר עלוה רוקטלי
עוזרת ראשת המועצה
אילנית ביטון
מנהלת לשכת ראשת המועצה
לינוי סהר
מזכירת לשכת ראשת המועצה
עמירה מוסקוביץ
מבקרת המועצה
אלומה פיטל
מנהלת לשכת מנכ''לית

אגף החינוך

שלי קרן
מנהלת אגף החינוך
עדנה פרג'ון
מזכירת אגף החינוך

מחלקת קדם יסודי

רחלי אנוך
מנהלת מדור גני ילדים
דיאנה שילת דנינו
מזכירת מדור גני ילדים
דליה רוזנברג
מזכירת מדור גני ילדים

מחלקת בתי ספר

רונית חזן
מנהלת מחלקת בתי הספר
סיוונית מטרי
מזכירת מדור בתי ספר

מחלקת פרט

עדינה פלצ'ר
מנהלת מחלקת פרט וחינוך מיוחד
אסנת שמביק
מזכירת מחלקת פרט וחינוך מיוחד
מיכל וינוגרד
קצינת ביקור סדיר
יונית קליין
מנהלת מדור הסעות חינוך מיוחד
עמית רוטמן
קצינת ביקור סדיר

שירות פסיכולוגי

יעל לוינזון
פסיכולוגית חינוכית
שרית חוזה
מנהלת השרות הפסיכולוגי והמרכז הטיפולי חינוכי
קדן נאור
מזכירת השרות הפסיכולוגי החינוכי
סיוון גרוס - אוד
פסיכולוגית

בית ספר גוונים; גן חובה סתריה, גן רננים חנ"מ
נטע הורן
פסיכולוגית

שלהבת בנות; גני חובה: שעלבים, משמר אילון, גן דקל חנ"מ
איילת הנדלס
פסיכולוגית

בית אקשטיין (תיכון)
סיון הרטמן
פסיכולוגית
אלדד וייסבלך
פסיכולוג

חט"ב ישיבה ורכז מרכז מתבגרים
קרן טילמן
פסיכולוגית

חט"ב הרצוג, גן חובה נוף איילון
סיוון יוסף
פסיכולוגית

שדות-איילון שכבות א'-ג''; גני חובה: כפר בן נון, כפר שמואל, גן האור בית חשמונאי, יד רמב"ם
נועה תמיר
פסיכולוגית

בית אקשטיין (יסודי); גני חובה נצר סרני, גן חובה פתחיה, גן גזר
ליאת מרמלשטיין
פסיכולוגית

כל גני הטרום טרום חובה
אלה נחום
פסיכולוגית

בית ספר שחקים; גני חובה נען
יעל פרץ
פסיכולוגית

בית ספר עתידים; גני חובה פדיה, כרמי יוסף, משמר דוד
דנה קלקשטיין
פסיכולוגית

חט"ב איתן; גני חובה חולדה
רשל רואש
פסיכולוגית

שדות איילון כיתות ד'-ו'; גני חובה - מצליח, ישרש
מיכל שחם
פסיכולוגית

שלהבת בנים; גני חובה: רמות מאיר, גני יוחנן, גן כרמים בית עוזיאל, גן צלילים חנ"מ
ליאת אראל - שריסט
פסיכולוגית

בית אקשטיין (חט"ב)

משכל

גילה בובליל
מזכירת המרכז הטיפולי חינוכי (משכל)

משכל טיפולים

ריפוי בעיסוק

נעמה אדרי
אחראית תחום
רותי אברהמי
מרפאה בעיסוק
ליאורה בקל
מרפאה בעיסוק
עדי בנזימן
מרפאה בעיסוק
רינה יעקובסון
מרפאה בעיסוק

קלינאות תקשורת

רותי ראובן
אחראית תחום
אושרת אלקינד מחלב
קלינאית תקשורת
אילנית אחיעם
קלינאית תקשורת

הוראה מתקנת

מנוחה לוריא
אחראית תחום
קרין בר און
הוראה מתקנת

משכל בייבי

דורלי הר - טל
פיזיותרפיה

משכל גנים

עדי בנזימן
אחראית תחום

חינוך חברתי קהילתי

ליטל ארז
מנהלת חינוך חברתי קהילתי ומטה בטיחות בדרכים
שולי אנוקוב
רכזת קהילה

מחלקת מדע וחדשנות

שירה הכהן
מנהלת מחלקת מדע וחדשנות
אתי אוחיון
מזכירת מחלקת מדע וחדשנות
רינה אביטבול
לבורנטית

אגף צמיחה כלכלית

יהודה שנייויס
מ"מ וסגן ראשת המועצה ואחראי צמיחה כלכלית

 רישוי עסקים

כרמית גבע
מנהלת מחלקת קידום ורישוי עסקים
יוליה לב
מזכירת מחלקת קידום ורישוי עסקים

תיירות

אילנית צמח
מנהלת תיירות ופיתוח עסקי

אגף קהילה

אורטל כהן
מזכירה באגף קהילה
קרן בן נון
מזכירת אגף קהילה
רותם אלקובי
מנהל אגף קהילה

מוסיקלי

מירב אסקיו
אחראית בית הספר למוזיקה

תרבות יהודית

משה כהן
מנהל תרבות יהודית תורנית

מדור ספורט

חן גורלניק רדיע
מנהלת מדור הספורט ויועצת ראשת המועצה לקידום השוויון המגדרי

ספרייה

מימי אבקסיס
מנהלת הספרייה
ספרייה אזורית

אגף תחזוקה ותשתיות

טל כהן
מנהל אגף פיתוח
שרון לוסקי - אדרי
מזכירת אגף תשתיות ותחזוקה
נטע טפיירו זקון
מנהלת מחלקת תחזוקה
ליאור שני
מינהלן, אחזקות ותשתיות קריות חינוך

אגף תכנון והנדסה

אתי עפגין
מזכירת מהנדס הוועדה
אפרת רחמים
רכזת פרוייקטים ו- GIS

מחלקת תכנון ורישוי בנייה

עמרי פלדמן
מנהל מחלקת תכנון ורישוי בנייה
דורין ברזילי
בודקת היתרים ומידענית
ספיר אלקובי
פקידת קבלת קהל

מדור פיקוח על הבנייה

אביתר גלילה
מפקח תכנון ובנייה

שרון גולדשטיין
מזכירת מדור פיקוח על הבנייה ואחראית על אישורים לטאבו
דניאל לרזה
מפקח תכנון ובנייה
מיכל עמירה
מנהלת מדור נכסים ונגישות
יערית ביטון
מנהלת מדור פיקוח על הבנייה

אגף דיגיטל והסברה

שרלי שוורץ
מנהלת אגף דיגיטל והסברה
גליה זיגלבוים אברהם
מזכירת אגף דיגיטל והסברה
זוהר בן שימול
מנהלת מוקד המועצה

ביטחון

אורן עגאייב
רכז ביטחון
תיאום אימונים
לכוחות הביטחון
לינוי כחלון
סיירת ביטחון משולב
רחל בוקובזה
מזכירת מחלקת הביטחון 
רס''ב עינב עמר
שוטר קהילתי מועצתי 

גזברות

דוד גמליאל
גזבר המועצה
ליאת פרמון
סגנית גזבר ותקציבאית ראשית
ענת אוזן
מנהלת לשכת גזבר ומנהלת המוקד
מיכל כהן
מנהלת מחלקת חוזים והתקשרויות

דת

שמחה גואטה
מזכירת מחלקת דת
הרב אילן סעדה
רב המועצה ומנהל מחלקת הדת  
ריקי גולדשטיין
מזכירת מחלקת דת

הנהלת חשבונות ושכר

אילנה עטיה
מנהלת מחלקת הנהלת חשבונות
תמי יחזקאל
מנהלת חשבונות (ספקים)
לרה רזניק
מנהלת חשבונות (ישובים)
נאוה בן משה
תקציבאית חינוך
הילה לחיאני ביטון
חשבת שכר

יחידה סביבתית

יניר שמולביץ
מנהל היחידה הסביבתית
ענבל פרג
מזכירת היחידה הסביבתית
נופר ששון עופר
רכזת קיימות וחינוך סביבתי
עומר עדי
פקח סביבה

וטרינר

ד''ר כרמי הרשקוביץ
וטרינר המועצה
רותם אלקיים
מזכירת הוטרינר

מחשוב וטכנולוגיה

עזרא דיין
מנמ"ר
דן נויבידל
יועץ תקשוב

מיסים וגבייה

אירית אברהם
קופאית ראשית
מזל דמרי
מנהלת מחלקת גבייה  
ענת סבג
מזכירת מחלקת גבייה
אילנית סאסי
סגנית מנהלת מחלקת גבייה
עדי נייגו
אחראית גבייה
לינה שאייר
אחראית גבייה
שירלי חזן
אחראית גבייה

מנהל כללי

הדר אלוני
יועצת תקשורת ודוברת המועצה
אלומה פיטל
ממונה על תלונות הציבור 
חן גורלניק רדיע
יועצת ראשת המועצה לקידום השוויון המגדרי
שירי בנית
רכזת ארכיון ופרויקטים
רותי שמואל חי
מרכזיה
ענת אוזן
מנהלת המוקד

משאבי אנוש

קרן רוזן
מנהלת משאבי אנוש
אוולין שנקר
רכזת משאבי אנוש

רווחה ושירותים חברתיים

שירה שינובר
רכזת תוכנית מרחב לקידום תעסוקת צעירים במרכזי סיכון
גרי רובין
עו"ס קהילתי
בת-שבע פיק
מנהלת מחלקת רווחה ושירותים חברתיים
סוזי אלבז
מזכירת מחלקת רווחה ושירותים חברתיים
מיה שלו
מדריכה ראש צוות ועובדת סוציאלית
בת חן מיכלסון
רכזת מינהל וזכאויות
אורלי גליק
מנהלת נתיבים להורות, יו"ר ועדות תכנון וטיפול, עו"ס מועדונית יציץ
סיגל ירון
עו"ס מתמחה לסדרי דין
רחלי תעיזי
עו"ס לחוק הנוער, עו"ס היישוב: נצר סרני, עו"ס מועדונית עזריה
שירה ציון בן אריה
עו"ס מוגבלויות
עירית דרורי
עו"ס היישובים: נען,רמות מאיר,גני יוחנן, גני הדר, סתריה, בית עוזיאל, כפר בילו עו"ס נתיבים להורות
שרון שרביט מגן
עו"ס היישוב: מצליח, עו"ס לחוק נוער, עו"ס מועדונית בית חשמונאי
רינת גרינברג
עו"ס נתיבים להורות
אפרת ארנון
עו"ס מוגבלויות
יעל גליל - מרקוביץ
עו"ס אזרחים וותיקים
גל בילגוראי
עו"ס היישובים: נוף איילון, שעלבים, חולדה, כרמי יוסף, משמר דוד
רינת חמיש
עו"ס מרחבית ומשפחתונים
שחף פנחסי
עו"ס היישובים: עזריה, גזר, פדיה, בית חשמונאי, בן נון, משמר איילון. עו"ס רכזת משפחתונים
אלמוג כץ
עו"ס היישובים: פתחיה, יד רמב"ם, יציץ, ישרש, כפר שמואל. עו"ס מועדונית פתחיה
שרון אקשטיין
עו"ס רכזת התנדבות ועבודה קהילתית לאזרחים וותיקים
יערה בן הראש
מקדמת בריאות

תברואה

יניר שמולביץ
מ"מ מנהל מחלקת תברואה
סימה לוי
מזכירת מחלקת תברואה
דורון רזניק
פקח תברואה וסביבה

תחבורה

דליה אוחנה
מנהלת מחלקת תחבורה
טיבי פטריק
קצין בטיחות תעבורה
שרון גולדשטיין
אחראית הסעות חוגים
יונית קליין
מנהלת מדור הסעות חינוך מיוחד

מחלקת ישובים

ליאורה יפרח
מנהלת מחלקת ישובים