תחנות ושעות איסוף לחוגים – שלוחת בית חשמונאי

ההסעות לחוגים יופעלו בימים א' עד ה'. 
האיסוף לחוגים יתבצע מהתחנות הבאות:

יד רמב"ם – תחנה ראשונה מהכניסה הראשית למושב, תחנה שנייה במכולת ותחנה שלישית בהרחבה. איסוף מהתחנות בשעות 15:15, 16:30, 17:45.
עזריה – תחנה ראשונה מהכניסה לעזריה, תחנה שנייה מהמכולת ותחנה שלישית בתחנה שליד הכיכר. איסוף מהתחנות בשעות 15:20, 16:35, 17:50.
בן נון – תחנה ראשונה מהכניסה הישנה ליישוב, תחנה שנייה מהמכולת ותחנה שלישית ביציאה החדשה מהיישוב. איסוף מהתחנות בשעות 15:05, 16:20, 17:35.
משמר איילון – תחנה ברחוב האורן ותחנה שניה ליד המכולת. איסוף מהתחנות בשעות 15:10, 16:25, 17:40.
גזר – תחנת הסעה ליד חדר האוכל. איסוף מהתחנה בשעות 15:15, 16:30, 17:45.
כפר שמואל – תחנה ראשונה בגן גלעד, תחנה שנייה ליד מטע הזיתים ותחנה שלישית בתחנת ההסעה בסמטת איצטרובל(ליד גן איצטרובל) איסוף מהתחנות בשעות 15:20, 16:35, 17:50.
כרמי יוסף – תחנה בסופר. איסוף מהתחנה בשעות 15:00, 16:15, 17:30.
פתחיה – תחנה במכולת. איסוף מהתחנה בשעות 15:05, 16:20, 17:35.
פדיה – תחנת ראשונה בתחנת ההסעה הראשונה ותחנה שנייה בהרחבה ליד מחסני חזי. איסוף מהתחנות בשעות 15:10, 16:25, 17:40.
בית עוזיאל – תחנה ראשונה במכולת ותחנה שנייה בכניסה להרחבה. איסוף מהתחנות בשעות 15:10, 16:25, 17:40.
בית חשמונאי – תחנות ההסעה בשכונת 'כרמים'. איסוף מהתחנות בשעות 15:15, 16:30, 17:45.
• הסעות מנצר סרני לשלוחה יופעלו בהתאם למספר הילדים הרשומים לחוגים.

שרון גולדשטיין, אחראית הסעות החוגים - 050-4623162                                                                                                                             
זוהר בן שימול, מנהלת החוגים – 08-9274007 / 052-3597119                                                                                                                    
חן גורלניק -רדיע, מנהלת מדור הספורט – 08-9274005 / 054-7300511

תחנות ושעות איסוף לחוגים – שלוחת נען

ההסעות לחוגים יופעלו בימים א' עד ה'. 
האיסוף לחוגים יתבצע מהתחנות הבאות:

חולדה  -  תחנה ראשונה ליד ירוק על המים, תחנה שנייה ליד הכיכר ותחנה שלישית בכניסה להרחבה. איסוף מהתחנות בשעות 15:00, 16:15, 17:15 
גני יוחנן – תחנה ראשונה בהרחבה בתחנת ההסעה ותחנה שנייה מהמועדון. איסוף מהתחנות בשעות 15:10, 16:20, 17:20.                          
יציץ – ליד בית הכנסת הגדול ותחנה נוספת ביציאה מהמושב לכיוון רמות מאיר. איסוף מהתחנות בשעות 15:15, 16:30, 17:30.                     
כפר ביל"ו א' – תחנה בצרכנייה. איסוף מהתחנות בשעות 15:05, 16:20, 17:20.                                                                                                 
כפר ביל"ו ב' – תחנה ראשונה בצרכנייה ותחנה שנייה בשכונת בנים. איסוף מהתחנות בשעות 15:05, 16:20, 17:20.                                           
רמות מאיר – תחנה ראשונה בצרכנייה ותחנה שנייה בשיכון בנים (דרך החממות ודרך הלולים). איסוף מהתחנות בשעות 15:15, 16:30, 17:30.
גני הדר – תחנה ראשונה על הכביש ביציאה מרמות מאיר ותחנה שנייה בצד מערב ליד גן המשחקים (תיבות דואר). איסוף מהתחנות בשעות 15:20, 16:35, 17:35.  
מצליח –  תחנה ראשונה במועדון ותחנה שנייה ביציאה מהמושב. איסוף מהתחנות בשעות 15:05, 16:00, 17:10.                                         
ישרש – תחנה ראשונה בתחנת ההסעה ליד המקלט ותחנה שנייה מהמכולת. איסוף מהתחנות בשעות 15:10, 16:15, 17:20.                     
סתריה – תחנה ראשונה בצרכנייה ותחנה שנייה בשיכון בנים (מרכז ההרחבה). איסוף מהתחנות בשעות 15:15, 16:25, 17:25.

 

שרון גולדשטיין, אחראית הסעות החוגים - 050-4623162  
קובי רביד, רכז שלוחת נען-   052-2232902