תושבות ותושבים יקרים שבוע טוב, 

שמחנו השבוע להגיע למספר חד ספרתי של חולים במועצה. אנחנו מודים לכל אחת ואחד מכם על שמירת ההנחיות! עם תחילת פתיחתו של המשק - חשוב כפליים להמשיך ולשמור על ההנחיות.
 
להלן ההקלות שאושרו על ידי הממשלה ושיכנסו לתוקף החל ממחר, יום ראשון 1.11.2020:

כיתות א׳-ד׳ יחזרו מחר ללימודים בבתי הספר - פרטים בנוגע למערכות, הערכות לחזרה התקבלו מבתי הספר. ללוח ההסעות  - https://bit.ly/34KipJV 

מספרות, טיפולי יופי, קוסמטיקה וטיפולי רפואה משלימה (כולל רכיבה טיפולית, טיפולי נפשי או רגשי והפעלת בריכות טיפוליות) - הטיפולים יתבצעו תוך שמירת כללי הבריאות. ישנה חובת תיאום ביקור מראש. על בעל העסק לשמור את התיעוד מי ומתי נכנס לבית העסק. 

תפילה  - ניתן לקיים תפילה עד 10 אנשים במבנה ו–20 אנשים בשטח פתוח.
 
אזרחים ותיקים - החל ממחר יופעל מרכז היום בבית חשמונאי ויפתחו מועדוני הוותיקים.

אירועים - ניתן לקיים אירועים מסוג חתונה, מסיבה, טיול מאורגן או טקס, עד 10 אנשים במבנה או 20 בחוץ  (לכל היותר עד 20 אנשים). 

שיעורי נהיגה - ניתן יהיה לקיים שיעורי נהיגה בכפוף להוראות של נסיעה ברכב פרטי – עד נהג ושני נוסעים ברכב. 

צימרים - ניתן להפעיל מתחם אירוח, עד 4 יחידות אירוח נפרדות לגמרי, כאשר כל יחידה תשמש בעבור אנשים הגרים יחד, בלבד.

אתרי מורשת ואתרי עתיקות - בנוסף להפעלתם של שמורות טבע וגנים לאומיים יפתחו גם השטחים הפתוחים של אתרי מורשת ואתרי עתיקות.

שירותים חיוניים - מקומות המספקים שירותים ומוצרים חיוניים שפעילותם הותרה עד כה, דוגמת מקומות למכירת מזון ובתי מרקחת, ימשיכו לפעול בהתאם להנחיות.

שימו לב - חל איסור על ארגון או השתתפות באירוע מסוג: אירוע ספורט, כנס, פסטיבל ומופע בידור ואומנות.  כמו כן חל איסור על מפעיל מקום ציבורי ועסקי או מחזיק במקום פרטי לקיים אירוע אסור, וחל איסור על נותן שירותים (כגון: שירותי צילום, הסעדה, מוסיקה, תאורה ותשתיות) לתת שירות עבור אירוע אסור או אירוע שמספר המשתתפים בו עולה על המותר - העובר על הוראה זו צפוי לקנס. 

ערוץ טוגזר ממשיך לפעול ולהביא עבורכם תכנים איכותיים לכל המשפחה. מוזמנים להיכנס לאתר המועצה להתרשם  ולהירשם - https://www.gezer-region.muni.il/events/

וירוס הקורונה עדין כאן ויש להמשיך ולשמור על ההנחיות למענכם, למען בני משפחתכם ולמען הקהילה כולה.

יחד נמשיך לשמור על גזר ירוקה.

שבוע טוב, 
רותם ידלין
ראשת המועצה