אימהות ואבות יקרים, ילדות וילדים אהובים,

הורים יקרים

גאים ונרגשים להציג לכם את חוברת ההרשמה לגני הילדים תשפ"ד.

בשנה הבאה ישתלבו הילדים שלכם במערכת גני הילדים במועצה, זה ארוע מרגש לילדים אבל גם לכם ההורים.

הנה, הילד הקטן שלכם שרק לפני רגע נולד הולך לגן, עם גננות חדשות, חברים חדשים ומסגרת שעוד לא מכיר. ולצד ההתרגשות מהמעמד, אני בטוחה שיש להם הרבה התלבטויות וחששות. 

אני יודעת אתם מפקידים בידי מערכת החינוך שלנו את היקר לכם מכל. יכולה להבטיח לכם שהצוות החינוכי שיקבל את ילדכם לשנתו הראשונה יעטוף אותם באהבה, הכלה ונתינה אין סופית, ייתן לו את הכלים וההזדמנויות להתפתח בדרכו שלו וישמור כל הזמן על בטיחות ילדכם.

תפקידה של מועצה הוא לספק את מגוון השירותים לתושב, ומבחינתי החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות. חינוך משמעותי הוא הבסיס לעתיד שלנו ושל ילדנו וההשקעה בו היום אלו הפירות של המחר.

מועצה אזורית גזר ניצבת בחזית העשייה החינוכית, יש לנו את אנשי החינוך הטובים ביותר שיש. אנשים שבאים כל בוקר בתחושת שליחות אדירה לעבודה מלאי נתינה ומסירות. הם מובילים תהליכי חינוך חדשניים שמותאמים לשנת 2023 לצד חינוך לערכים, אהבת הסביבה, הטבע והאדם. 

מערכת החינוך שלנו בנויה בצורה מאפשרת ומכילה שמאפשרת לכל ילד וילדה להיות מה שהוא רוצה וחולם על פי היכולות שלו, הכישורים שלו והחלומות שלו. זו המערכת שילדכם נכנס אליה השנה. הפקדתם בידינו את היקר לכם מכל - אנחנו כאן לתת לו כנפיים.

החוברת המצורפת מלאה בידע שיסייע להפיג את החששות וההתלבטויות שלכם. דעו כי צוות אגף הגיל הרך במועצה זמינים לכם לכל שאלה שעולה לכם, אל תהססו.

מאחלת לקטנטנים כניסה בטוחה ונעימה למערכת החינוך ולכם ההורים לחזות ולהנות מההתפתחות שלהם בכל עת.

שלכם, 
רותם ידלין
ראשת המועצה