החזון שלנו בא לידי ביטוי בתהליך המעבר של ילדיכם מהגן לכיתה א':
 

רצף חינוכי
כולנו שואפים לשמור על רצף כמה שיותר טבעי ופשוט במעבר מהגן לכיתה א'. זה מתאפשר הודות לתוכניות מעברים המתקיימות בכל אשכול בין בית הספר לגנים המזינים. מטרתה של תוכנית המעברים הינה מעבר הדרגתי ומותאם בין גן הילדים, המהווה מסגרת קטנה, חמה ומוגנת, אל המערכת הבית ספרית הגדולה שבנויה אחרת. התוכנית מאפשרת לילדי הגנים ולהוריהם להכיר מראש את בית הספר, להיפגש עם תלמידי א' הבוגרים, עם הצוות ועם המתקנים, גם אם זה באמצעות סרטונים. ולגלות שגם בבית הספר יש פינות משחק, חצרות, שירותים וסביבה לימודית נעימה וחמה.

מגוון מענים 
מטרתנו לאפשר לילד ולמשפחתו לחוות תהליך מעבר שמתבונן בו, בנפשו ובצרכיו. תהליך שבו מתרחשת הכרות מעמיקה המאפשרת התאמת דרכי החינוך לאופיו ולצרכיו של הילד. במהלך המעבר מהגן לכיתה א' אנו שואפים לאפשר מנעד רחב של צמתי שיח והכרות במעגלים שונים, על מנת לתת מקום לצרכים, לרצונותיו ולחוזקות של כל אחד. 

יצירה משותפת 
החלום שלנו לייצר תהליכים חינוכיים שמבוססים על יצירה משותפת של התלמידים, המורים, ההורים והקהילה. בתהליך המעבר מהגן לכיתה א' ננסה ליצר תוכניות חינוכיות בהן אפשרות ליצור, לבנות מחדש, לפתח ולאפשר תהליך חכם המבוסס על יוזמות של הילדים, הצוותים והמשפחות. זה האתגר שהצבנו לעצמינו, ואנו מאמינים שהוא המפתח ליצירת תהליך חוויתי ומעצים.